Půjčovna karavanů Karavany Slovácko

Nastává čas prázdnin a dovolených. Slunce začíná hřát a vy si budete moci naplno užít zasloužený odpočinek. Ale také nastává čas se rozhodnout, jak chcete svou rodinnou dovolenou trávit. Zkuste pro tento rok zapomenout na nudné hotely a penziony, a vyzkoušejte si dovolenou v karavanu.

Cestovat v karavanu, nebo s obytným přívěsem je dobrodružství

Proč byste si měli zvolit dovolenou v karavanu? Protože je to skvělý způsob, jak spojit dobrodružné stanování s komfortem, který se směle vyrovná standardním hotelům či penziónům. Pokud toužíte po dobrodružství, ale nechcete se vzdát svého pohodlí, jsou obytné přívěsy pro vás ideální řešení. Navíc s karavanem můžete přejíždět z místa na místo a pořád budete mít k dispozici prostor, kde si můžete odpočinout, což oceníte zejména při delších cestách.

Karavany nebo obytné přívěsy jsou velice praktické i pro rodiny s dětmi a to i s těmi malými.

Jaký je rozdíl mezi karavanem a obytným přívěsem?

Hlavní a zásadní rozdíl mezi karavanem a obytným přívěsem je ten, že obytný přívěs není motorové vozidlo a je k němu potřeba automobilu, kdežto karavan je automobil a obytný přívěs v jednom, není tedy potřeba žádné tažné síly. Obytný přívěs je praktičtější pro cestovatele, kteří hodně cestují a potřebují auto k převozu mezi jednotlivými památkami. Jednoduše odpojí obytný přívěs v kempu nebo jiném místě nocování a po památkách jezdí v automobilu.

Karavan je zase výhodnější na delší cesty a pro lidi, kteří nemají v plánu se někam plahočit, ale chtějí si užít zaslouženého klidu a odpočinku v lůně přírody, ale nechtějí se vzdát svého pohodlí.

Motorhome Camper Mobile Camping - MemoryCatcher / Pixabay
MemoryCatcher / Pixabay

Nemáte karavan nebo obytný přívěs? Půjčte si ho

Pokud nejste majitelem karavanu nebo obytného přívěsu, nezoufejte. Právě pro vás je tu půjčovna karavanů a přívěsů, kde si můžete půjčit karavany i přívěsy různých velikostí i vybavenosti. Podmínkou je pouze řidičský průkaz skupiny B+E.

Půjčovna obytných přívěsů a karavanů, má tu výhodu, že se nemusíte vůbec starat o technický stav karavanu či obytného přívěsu, protože zvolíte-li si dobrou půjčovnu, je jejím standardem mít své karavany a obytné přívěsy v dobré kondici a ani vás netrápí problém většiny majitelů karavanů, kam jej na zimu zaparkovat, protože ho po dovolené jednoduše vrátíte. Půjčovna karavanů se vám také vyplatí v okamžiku, kdy byste si chtěli třeba jednou pořídit váš vlastní karavan, ale váháte, protože netušíte, zda by vás tento způsob cestování naplňoval a hlavně bavil.

Cestování karavanem nebo obytným přívěsem přináší spousty výhod a kladů

Je jenom na vás a vaší představě o ideální dovolené, zda dáte přednost obytnému přívěsu nebo karavanu. Ale nepochybuji, že ať už si zvolíte jakoukoliv variantu ubytování na kolečkách, zažijete na své dovolené mnoho zábavy a dobrodružných okamžiků, ale večer oceníte komfortní ubytování, které vám obytné přívěsy či karavany poskytují.

Van Camper Camping Freedom Hippie - Ben_Frieden / Pixabay
Ben_Frieden / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *