Víte, že elegantní ložnice mohou být zároveň i moderní a stylové

V letošním roce jsme kategorii ložnic rozšířili o několik nových, zajímavých kolekcí, našich obchodních partnerů z Dánska a Francie. Ložnice můžeme rozdělit v této nabídce na moderní, ale také stylové v rustikálním designu, nebo ty, které jsou něčím netradiční, možná můžeme říci nezařaditelné.

Velkou oblibu získaly především ložnice v romantickém, bílém provedení. A to jak u moderních designů, tak rustikálních.

Elegantní ložnice – moderní i stylové

V letošním roce jsme kategorii ložnic rozšířili o několik nových, zajímavých kolekcí, našich obchodních partnerů z Dánska a Francie. Ložnice můžeme rozdělit v této nabídce na moderní, ale také stylové v rustikálním designu, nebo ty, které jsou něčím netradiční, možná můžeme říci nezařaditelné. Velkou oblibu v letošním roce získaly především ložnice v romantickém, bílém provedení. A to jak u moderních designů, tak rustikálních. Co vše jsme Vám v letošním roce na naše stránky přinesli, můžete posoudit v článku, který o nových ložnicích pojednává.

Interior Design Bedroom D Mockup  - tungnguyen0905 / Pixabay
tungnguyen0905 / Pixabay

Ložnice v tradičním stylu

Dánský výrobce se soustředí ve své nabídce nábytku, a to nejen ložnic, především na přírodní materiály a rustikální styl. Na fotografii představujeme velmi úspěšnou ložnici Nova, z kvalitního litého dřeva mahagonu. Dřevo mahagon nabízí vysoký stupeň tvrdosti, ložnice je tak odolná vůči mechanickému poškození a samozřejmě může nabídnout dlouhou životnost. U dánského nábytku opravdu můžeme říci, že ho pořizujeme na celý život. Za zmínku také stojí netradičnost. V  případě ložnice je to zajímavý toaletní stolek s dvěma taburety, který dotváří interiér velmi zajímavě a pozor také prakticky.

Další výhodou je možnost výběru postele. Můžete zvolit od nejmenší šíře, pro matraci 90×200 cm, střední 160×200 cm, nebo dokonce šíři 180×200 cm pro ty spáče, kteří potřebují pro spánek hodně místa. K ložnici si také můžete pořídit spousty dalších dílů z naší nabídky a můžete si tak interiér navrhnout sami. A hlavně podle toho, který nábytek opravdu potřebujete.

Bedroom Interior Design Kid Bedroom  - huynguyenlambao / Pixabay
huynguyenlambao / Pixabay

Ložnice v moderním stylu

Trendy ložnice ve velmi moderním, můžeme říci až “přesně vyměřeném” designu mají celou řadů milovníků. Mezi nejoblíbenější patří ty, které jako povrchovou úpravu nabízejí vysoké lesky v nejrůznějších odstínech. Mezi často vybírané pak ale opět patří bílá a černá barva, nebo spojení obou odstínů v jedné sestavě. Moderní ložnice se zdají pro některé zákazníky stále ještě možná “studené”. často používanými materiály je sklo, kov, zrcadla a vše může vytvářet tuto chladnou atmosféru. Ale pokud jsou správně zvolené bytové doplňky, výsledný efekt může být velmi hřejivý. U moderních ložnic, narozdíl od těch stylových, je také rozdíl a to markantní, v použitých materiálech.

Doba si žádá své a také se velmi mění. A mezi mladými lidmi více a více přibývá těch, kteří až do svého středního věku žijí “single” a věnují se spíše kariéře. S tím se také mění potřeba nábytku. Pro ty z Vás, kteří tedy ještě rodinu nemají, pořídili si malý byt, nebo garsoniéru, přinášíme tedy sestavy ložnic právě do takových interiérů. Věříme, že u nás si každý najde svou inspiraci na své bydlení.

Bedroom Interior Design House Room  - StuBaileyPhoto / Pixabay
StuBaileyPhoto / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *