Elektronická evidence docházky pro firmy, školy i další organizace

Evidovat docházku elektronicky se jednoznačně vyplatí. Představujeme vám unikátní systém, který je rychlý, přesný a spolehlivý. S veškerými poskytnutými informacemi můžete dále pracovat a vést si podrobné statistiky. Elektronická evidence docházky se vám maximálně přizpůsobí a může tak na míru odpovídat vašim specifickým požadavkům. Kontaktujte firmu Dignus a přesvědčte se sami o kvalitě nabízeného zařízení.

Elektronická evidence docházky splní i vaše náročné požadavky

Máte vlastní firmu s jednotkami, desítkami nebo se stovkami zaměstnanců? Pak je pro vás elektronická evidence docházky ideálním řešením. Dejte sbohem nepraktickým písemným výkazům, s jejichž daty se těžko pracuje. Tento docházkový systém vám umožní vést si podrobné statistiky. Budete vědět, v kolik který zaměstnanec přišel do práce a kdy zase odešel. Docházkový systém poskytne také informace o obědě, o návštěvách u lékaře, o dovolených atd. Sami si můžete zvolit, jak se která data budou započítávat.

Elektronická evidence docházky je vhodná také pro jesličky, mateřské a základní školy, pro střední školy a další organizace obdobného charakteru, kde je potřeba sledovat docházku žáků. Získaná data pak opět můžete dále zpracovávat a využít je pro výpočet školného a tedy i jako podklad pro fakturaci. Investice do docházkového systému se tak rozhodně vyplatí.

Docházkový systém od společnosti Dignus services

Doporučujeme systém pro evidenci docházky od společnosti Dignus services, který si nyní můžete objednat za velmi příznivou cenu. Odpovídá moderním požadavkům a poskytuje přehlednou databázi příchodů, odchodů a absencí.

Jeho součástí je též pokladní modul nebo možnost napojení na elektronickou evidenci tržeb. Je maximálně zabezpečený a komfortně se používá. V Dignus services ho navíc rádi upraví na míru vašim požadavkům. V případě jakýchkoliv problémů zajišťují podporu nepřetržitě každý den.

Receipts Tax Office Bank Notes  - Panals / Pixabay
Panals / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *