Proč se vyplatí jídelní stůl z masivu

Chcete si pořídit kvalitní jídelní stůl? Dejte své domácnosti to nejlepší a do kuchyně umístěte kvalitní jídelní stůl z masivu. Jen tak se vám nerozviklá a je velmi krásný na pohled. Kvalitní stoly z masivu mají dlouho životnost a originální vzhled.

Jídelní stůl z masivu

Hlavní výhodou, kterou masivní jídelní stůl oplývá je především jeho pevnost. Je usazen na širokých kovových nohách, které se jen tak neuvolní. Obyčejné dřevěné stoly bývají po čase rozviklané a nic nevydrží.

Jídelní stůl s kovovýma nohama stojí pevně na podlaze a vydrží velmi dlouho. Vypadá designově naprosto skvěle, hlavně v kuchyních, které jsou laděny do industriálního stylu.

Jestliže jste příznivcem tohoto designu nebo moderního stylu, industriální jídelní stůl je pro vás ta pravá volba. Dubové jídelní stoly slouží všem členům domácnosti. Nejen k jídlu, ale také jako střed společenského života.

Využívají jej jak rodiče, tak také děti, které si mohou na stole vypracovat své úkoly nebo si hrát. U dětí oceníte obzvláště jeho těžší převrhnutelnost. Stojí pevně a ani se nehne, když běhají kolem nebo se perou.

Je perfektní a originální, vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů s dřevěnou deskou, na které vyniká kresba dřeva. Každý kus je zcela jiný s odlišnou strukturou a kresbou dřevěných letokruhů. Jídelní stůl sokol nebo luňák má design v rozletu. Se šikmýma nohama vypadá velmi stylově. Nabízí velký komfort při sezení a pevnou dřevěnou desku.

Masivní stůl do domácnosti

Přídavný stolek Kukačka navazuje na dřevěný jídelní stůl Orel nebo Lelek a doplňuje je svou výškou s pevnýma kovovýma nohama. Jídelní stůl Dudek vypadá velmi stylově a má designově překřížené nohy.

Hodí se do moderních interiérů, které doplňuje svým elegantním vzhledem. Jídelní stůl Pilich má elegantní masivní oválnou desku, je velmi stabilní a zaoblené rohy nabízení mnoho míst pro rozšířenou rodinu.

O masivní stoly je potřeba se pravidelně starat a ošetřovat je kvalitními oleji a laky. Tak vám vydrží co nejdéle. Mají jedinečný a živý půvab skutečného dřeva. Je velmi nadčasový a má nenapodobitelnou vůni. Stoly se dobře udržují, i když se vám podaří je poškrábat, stačí je jen lehce přebrousit a nalakovat či natřít olejem a stůl vypadá zase jako nový.

Masivní stoly jsou vyrobeny z pořádného kusu dřeva, který je prosáklý čerstvou lesní pryskyřicí, která vám provoní domov a vůně dubu vám domů přinese pohodovou atmosféru. Budete se rádi vracet a společně usedat ke svém jídelnímu stolu.

Má také finanční výhody, jeho pořízení je na celý život, a tak nemusíte nábytek obnovovat. Obyčejné stoly se mohou časem poškodit a rozviklat, ale masivní dřevěný stůl vám vydrží věčně. Je to dobrá investice do budoucnosti vaší domácnosti.

Všechny výše uvedené modely jídelních stolů najdete na stránkách výrobce – Majstrstych.cz. Každý stůl je vyráběn individuálně na zakázku – tj. každý je originál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *