Staré za nové a na míru? Žádný problém, říkají v Truhlářství Marek

Žijete už pár (možná i desítek) let na jednom místě a domov je pro vás oázou soukromí a bezpečí? Dbáte na to, abyste se doma cítili pohodlně a komfortně? Upřednostňujete kvalitní věci, tudíž i kvalitní nábytek? Přemýšlíte nad obměnou interiéru, ale je vám líto vyhodit věci, které jste měli v oblibě, ale už dosloužily? Staré za nové, ve stejné kvalitě, designu i umístění můžete získat pomocí umu borců z truhlářství Marek.

Fachmani z truhlářství Praha dokáží velmi dobře využít každé volné místo ve vašem bytě. Umí vyhotovit repliky nábytku, který vám doposud sloužil, s bonusem nových technologických vymožeností a designových prvků. Výroba nábytku na míru a podle předlohy vás nevyjde draho. Zaplatíte materiál a práci řemeslníků, ušetříte náklady za architektonické a projekční návrhy a vizualizace. Kromě výroby je samozřejmostí i dodávka na místo určení a zabudování.

Nábytek pro staromilce, ale i moderní kousky

Stejně tak ale v truhlářství Marek poradí těm, kteří by si rádi po letech domů pořídili nějaký nový kousek, a-la moderna. Mistři svého řemesla sledují poslední trendy v nábytkářské výrobě a zvládnou je nejen navrhnout, ale i kvalitně vyrobit. Zlaté české ručičky nikdo a nic nenahradí. Poctivost a kumšt je know how truhlářství Marek.

To sídlí v Praze 5 Slivenci a pro své klienty pracuje už od roku 1991. Od počátku se zaměřuje výhradně na výrobu nábytku na zakázku. Expertní týmy se specializují na zdravotní, lékárenský, kancelářský i restaurační nábytek. Na míru jsou vyráběny recepční pulty, ložnice, dětské pokoje, kuchyňské linky, pokoje, obývací stěny, šatny a další interiérové prvky.

Běžná záruka 3 roky

Návrhy, zaměření i doprava jsou realizovány do 30 kilometrů zdarma. Na veškeré výrobky poskytuje truhlářství Marek záruku až 36 měsíců. Za více než 30 let byly zrealizovány stovky zakázek jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. O spokojenosti zákazníků svědčí kladné recenze, i vzorové ukázkové projekty, a to interiér bytu v Horoměřicích, realizací kuchyní na Žižkově a ložnic ve Slivenci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *