Žižkov je čtvrtí, která nabídne velmi atraktivní bydlení

Už jste někdy přemýšleli nad tím, kde byste se usadili? Praha má tolik výhod, že je snad ani nemusíme všechny dlouze vyjmenovávat. Ke spěchu není důvod, vše je nutné si dobře promyslet a zvážit všechny detaily. Žižkovské prostředí má za sebou několik generací, uměleckou minulost a skutečnou slávu, která se v příštích letech rozroste.

Obchodní centrum vyroste až později, ale proč nezačít využívat všechny výhody tohoto místa už dnes? Pokud máte rádi klidná místa, zdejší zeleň je opravdu pověstná. Parky jako Židovské pece nebo Parukářka nabízí naprosto nezbytnou porci oddechu po namáhavém dnu v zaměstnání.

Vyberte si vhodnou dispozici

V nabídce nechybí řada dispozic, ze kterých si mohou zvolit nejen mladé páry, ale například také rodiny s dětmi. Nový domov na Žižkově se nese v duchu moderních standardů a nezapomíná ani na různé detaily. Chtěli byste mít předzahrádku? Dáváte přednost balkonu nebo malé terase, kde si dáte svůj odpolední šálek oblíbeného nápoje? Pokud chcete začít nový život v místě, kde nechybí zeleň ani výborná občanská vybavenost, zajímavá příležitost je právě tady a teď.

Sportoviště, zastávka MHD, školy a školky, obchody a kulturní centra, to vše můžete mít v docházkové vzdálenosti od svého nového bytu. Nikam to nebude daleko, a když budete mířit na druhý konec Prahy, autobus vás vezme na nejbližší stanici metra.

Moderní standardy jsou samozřejmostí

Útulnost, vzdušnost, ale také dostatek prostoru. U nových bytů, které budou symbolem Žižkova, se myslí jednoduše na všechno. Vybrat si můžete například byt 2+kk s výměrou 46 metrů čtverečních, velmi zajímavou alternativou je také 5+kk, kde se nabízí hned 113 metrů čtverečních životního prostoru. A to samozřejmě není vše, protože celá nabídka je ještě pestřejší. Stačí se podrobněji rozhlédnout a zvolit si variantu, která vám a vašim blízkým bude vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *