Vyzdobte pokoje svého hotelu tak, aby se u vás hosté cítili skvěle. Jak na to?

Provozujete vlastní hotel, penzion, lázně nebo třeba chatu u jezera? Pak jste si určitě všimli, že v posledních letech roste konkurence jako houby po dešti. Přesně proto musíte perfektně vyřešit každý jednotlivý detail, abyste dokázali naplnit své kapacity. Jakým způsobem potěšíte své klienty a zajistíte si lepší recenze?

Nepodceňte pohodlný textil

Možná se vám to zdá jako banalita, ale právě bytový textil často rozhoduje o celkových pocitech vašich hostů. Dobrý pocit znamená pozitivní recenze a dobrou reklamu. Špatný pocit znamená špatné recenze a ztrátu zájmu.

Důležitou součástí každého pokoje jsou logicky samotné záclony / hotové voálové záclony. Ty patří k nejvýraznějším designovým prvkům interiérů. Zároveň poskytují vašim hostům tolik potřebné soukromí, takže se na pokoji cítí příjemně. To platí hlavně v případě, kdy si pronajmou pokoj v přízemí, kde jim za okny chodí další návštěvníci.

Hotové záclony s menšími vzory dokážou opticky zvětšit vaše pokoje. Pokud pronajímáte hostům rozlehlé zámecké místnosti, raději zvolte variantu s velkými vzory. Ta zase dodá na útulnosti. Ať tak, či onak, dlouhé záclony zároveň tlumí hluk přicházející zvenku.

Ve večerních hodinách už přestávají záclony stačit (když je venku tma a uvnitř se svítí, dá se přes ně snadno vidět). Přesně proto je doplňte o neprůhledné závěsy na okna. Jejich barva by měla ladit s okolními stěnami, případně podlahou.

Nakupujte levně

Máte vlastní hotel? Pak zapomeňte na nakupování v klasických maloobchodech. Raději si otevřete webové stránky populárního e-shopu Luxora, kde máte nárok na zajímavé množstevní slevy. Nemusíte přitom plnit žádné podmínky. Stačí se v rychlosti zaregistrovat (potřebujete IČO) a ihned získáte přístup do zákaznické sekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *