Hledáte dostupné bydlení v Praze? Zvolte okolí Malešické ulice

Určitě se mezi vámi nachází mnoho lidí, kteří touží po bydlení v Praze. Pokud se však na trhu s nemovitostmi trochu orientujete, pak určitě dobře víte, že právě v hlavním městě vyžaduje koupě nového bytu obrovské množství financí. Praha se totiž dlouhodobě potýká s velkým nedostatkem volných nemovitostí, kam by se mohly nastěhovat například mladé rodiny s dětmi. Naštěstí v poslední době vzniká několik nových bytových projektů, které revitalizují staré průmyslové areály a nevyužívané budovy.

Kde se byty nachází?

Při hledání nového bydlení v Praze budete mít na byty Praha 3 specifické požadavky. Jednou z nejoblíbenějších rezidenčních oblastí je Žižkov, a konkrétně okolí Malešické ulice. Tato městská čtvrť sice formálně patří pod hlavní město, ale jde o zcela samostatnou oblast, kde se vám dostane veškeré občanské vybavenosti. Nedaleko od nové rezidenční oblasti se totiž nachází velké množství nákupních i kulturních možností. Samozřejmostí je přítomnost lékaře, lékárny nebo mateřské školky.

Jak se dá bydlet v souladu s přírodou?

Bytový projekt Byty u parku nacházející se v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov vyniká především jedinečným souladem s přírodou. Architekti si totiž kladli za cíl nejenom vytvořit atraktivní bydlení, ale také zpříjemnit okolí bytů dostatkem zeleně. Jak již napovídá název projektu, nové nemovitosti se nachází vedle krásného parku Židovské pece. Ten na rezidenci plynule navazuje, takže jej budete moci využívat k ranním procházkám nebo večernímu tréninkovému běhu.

Kolik je zde k dispozici bytů?

O byty na pražském Žižkově je překvapivě velký zájem. Kapacita nového rezidenčního projektu Byty u parku tak byla dimenzována na celkem 11 bytových domů s 272 jednotlivými byty. Ty jsou velikostně rozděleny od malých 1+kk, až po větší 5+kk. Tato nabídková rozmanitost by měla zajistit, že si mezi nabízenými byty vybere každý z vás. Všechny byty jsou vybaveny izolačními trojskly nebo nádhernými podlahami dle vašeho výběru.

Pokud chcete bydlet na jedinečném místě v Praze, pak je jednoznačnou volbou projekt Byty u parku nedaleko Malešické ulice. O takovém bydlení se vám nezdálo ani v těch nejrůžovějších snech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *