Inspirace pro krásné bydlení

Léto přeje rekonstrukcím a zkrášlování obydlí. Chcete si kolem sebe vytvořit nádherný interiér? Toužíte po krásném bydlení? Inspirujte se!

Kdo by nechtěl bydlet krásně, pohodlně a přepychově. Dnes se prolínají různý styly, designy a trendy. Možná se v nich také trochu ztrácíte, a proto hledáte inspiraci, která by vás dovedla k vlastnímu originálnímu bydlení, do kterého vtisknete kus sebe.

Ať už se chystáte na předělání kuchyně nebo jen hledáte nápady na oživení obýváku, rozhodně byste neměli minout web o bydlení Biano.cz. Najdete na něm více než 60 000 fotek interiérů i exteriérů od předních českých designérů, stejně jako na 400 000 produktů ze stovek e-shopů, které pozvednou vaše bydlení o úroveň výš.

Inspirace pro obývací pokoj

Co si budeme povídat, obývací pokoj je srdcem každého domu. Usazujete do něho hosty, trávíte zde čas s rodinou nebo jen s knížkou v ruce. Alfou a omegou obýváku je sedací souprava. Zatímco ve venkovských domech najde své místo rustikální sedačka, doplněná třeba podobně laděným nábytkem, v moderním interiéru se nebojte sáhnout po nápadité sedačce. Například v sytě červené, žluté nebo modré.

Tip pro čtenáře: Obývací pokoj rozhodně doplní originální křesla. Stačí jedno designové křesílko, které vynikne samo o sobě jako solitér. Do podobných kousků se rozhodně vyplatí investovat. Skleněné obrázky jsou také skvělým způsobem, jak osvěžit obývací pokoj jako zajímavá dekorace. Jsou nadčasové a interiér prozáří a dodají mu punc jedinečnosti. Potom už stačí jen sáhnout po originální designové lampě, kterou postavíte ke křeslu nebo třeba v rohu u knihovny. Váš interiér se mávnutím proutku doslova promění.

Obývací pokoj rozhodně doplní originální křesla. Stačí jedno designové křesílko, které vynikne samo o sobě jako solitér. Do podobných kousků se rozhodně vyplatí investovat. Jsou nadčasové a interiér prozáří a dodají mu punc jedinečnosti. Potom už stačí jen sáhnout po originální designové lampě, kterou postavíte ke křeslu nebo třeba v rohu u knihovny. Váš interiér se mávnutím proutku doslova promění.

Tapety, povlečení a další detaily

Někdy stačí opravdu málo. Třeba nápaditá tapeta. Nebo nové povlečení. Vaše ložnice, pracovna, obývák nebo kuchyně se s novým nápaditým detailem stanou jedinečným místem, do kterého se budete rádi vracet. A o tom přece bydlení je. Do domova, kde je nám příjemně, se vracíme o poznání raději.

Apartment Housing Interior Home - promofocus / Pixabay
promofocus / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *