Jak prostřednictvím auta okamžitě vyřešit finanční problémy

Vlastníte automobil a potřebujete aktuálně řešit svoji neblahou finanční situaci? Pak použijte právě toto vozidlo jako prostředek k jednoduchému získání půjčky. Pro nebankovní společnosti je v tomto případě zcela dostačující zárukou splacení poskytnutého úvěru právě již zmiňované vozidlo.

Nekontrolují registry dlužníků a celý administrativní proces schválení úvěru je velmi snadný. Variant, jak si vzít půjčku na auto existuje několik. Je jedno jestli máte auto v soukromém vlastnictví a nebo se jedná o firemní automobil, vždy můžete takový vůz zastavit. V případě, že máte auto na leasing a z nějakého důvodu nestačíte měsíčně splácet, pak můžete leasingovou smlouvu postoupit další osobě a svého závazku se tak zcela zbavit.

Zastavený automobil můžete i nadále užívat

Zastaváren, které přijímají vozy do zástavy je po celé České republice nespočetně mnoho. Řada z nich nabízí svoje služby na internetu, kdy si na příslušných webových stránkách vyplníte přímo žádost o půjčku, která obsahuje i údaje o vozidle, jež chcete zastavit. Na základě těchto údajů vám bude sděleno jakou částku vám daná zastavárna poskytne.

Půjčka na zástavu auta je půlhodinovou záležitostí a dokonce existují varianty, kdy svůj vůz můžete i nadále užívat. V opačném případě je automobil odstaven na hlídaném parkovišti. Zastavené vozidlo můžete taktéž kdykoli se smluvním poplatkem vyplatit a získat jej tak zpět. Zástavní dobu si můžete sjednat od jednoho týdne až do jednoho roku.

Přenecháním leasingu se zbavíte měsíčních splátek

Jestliže je vaše auto majetkem leasingové společnosti a vy jej máte pouze v užívání, pak pro vás není absolutně žádný problém zbavit se břemene pravidelných splátek leasingu a oprostit se tak od všech závazků a povinností. Při přenechání leasingu bez odstupného jsou v leasingové smlouvě změněny jen údaje o novém majiteli vozidla, leasingová společnost jako vlastník zůstává stejná. Tímto přechází veškeré závazky plynoucí ze smlouvy na nového majitele a původní majitel na oplátku po něm nevyžaduje žádné poplatky spojené s přenecháním leasingové smlouvy. Pro všechny tři zúčastněné strany je tato transakce z jejich pohledu výhodná.

Možností jak využít vlastnictví auta k aktuálnímu řešení finanční krize je mnoho, jednotlivé autobazary a zastavárny se předhánějí se svojí nabídkou Je zbytečné se hned auta zbavovat prodejem, často i se ztrátou. Porovnejte si nabídku jejich služeb na internetu a podle toho jednejte.

Installment Car Bank Percentage  - mohamed_hassan / Pixabay
Jak prostřednictvím auta okamžitě vyřešit finanční problémy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *