Online půjčka: Vyřešte nečekané finanční výdaje z pohodlí vašeho domova

Doba se posunula vpřed a s ní i technologie. V souvislosti s tím, je možné většinu záležitostí řešit z pohodlí našeho domova. To platí i u půjček, které si můžete sjednat během pár minut online a peníze mít v co nejkratším možném čase na svém bankovním účtu.

Co je to online půjčka?

Online půjčka je prakticky jakýkoli typ úvěru, který si můžete sjednat online. Poskytována je jak bankami, tak i nebankovními společnostmi. Oproti běžným úvěrům se vyznačuje především svojí rychlostí, díky čemuž můžete mít peníze na účtu klidně i do několika minut od podpisu smlouvy.

Jak si můžete online půjčku sjednat?

Sjednání online půjčky se může u jednotlivých poskytovatelů lišit. Zpravidla vás ale bude čekat vyplnění formuláře s vašimi osobními údaji a informacemi o vaší finanční situaci. Následně budete požádáni o ověření vaší identity, a to pomocí jednoho či dvou dokladů totožnosti.

Banka nebo nebankovní společnost si od vás může vyžádat další dokumenty. Mezi ty nejčastější se řadí výpis z bankovního účtu nebo potvrzení příjmu. V posledním kroku už budete moci přistoupit k podpisu smlouvy. Ten je prováděn buď zadáním hesla, nebo SMS kódu.

V čem je online půjčka výhodnější než ostatní úvěry?

S online půjčkou můžete ušetřit nejen čas, ale i peníze. Bankám a nebankovním společnostem u tohoto typu úvěru odpadají zbytečné náklady, díky čemuž získáte mnohem levnější půjčku. Často se setkáte s nižšími úroky nebo nulovými poplatky. Výjimkou však nejsou ani různé benefity či akce.

Hledáte férovou online půjčku? Sjednejte si ji u Home Credit

Najít férovou půjčku může být někdy opravdu obtížné. Pokud si tedy nevíte rady, vyplatí se vsadit na již ověřené poskytovatele. Jedním z nich je Home Credit, u kterého si sjednalo půjčku již přes 132 milionů klientů.

Půjčit si můžete 10 000 až 250 000 Kč s úrokem od 13,9 % a dobou splatnosti až 96 měsíců. Její hlavní předností je flexibilita, díky které si sami rozhodnete, jak budete úvěr čerpat a splácet. Kromě toho je vhodná i pro klienty, kteří nevlastní bankovní účet. Ti si u Home Credit mohou požádat o hotovostní půjčku.

Výhody půjčky od Home Credit

  • rychlé sjednání online nebo po telefonu
  • půjčka na cokoli
  • bez nutnosti ručitele
  • předčasné splacení zdarma
  • žádné poplatky za sjednání ani vedení
  • peníze na účtu do druhého dne
  • bezhotovostní i hotovostní půjčka

Jak si můžete sjednat půjčku u Home Credit?

Získat půjčku u Home Credit je opravdu snadné. Vybrat si můžete rovnou ze dvou způsobů sjednání, a to online nebo po telefonu. U obou variant nemusíte vytáhnout paty z domu, a to ani u podpisu smlouvy. Ke všemu vám budou stačit pouze dva doklady totožnosti a údaje o vašem zaměstnavateli. Navíc pokud s půjčkou nebudete spokojeni, můžete ji do jednoho měsíce zrušit.

Finance Coins Money Currency Cash - Johnnys_pic / Pixabay
Online půjčka: Vyřešte nečekané finanční výdaje z pohodlí vašeho domova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *