Na vyklízení domu či chaty i pozvěte specialisty

Aspoň jednou za život se to přihodí téměř každému. Zdědí dům, který je plný starého harampádí, koupí si zahrádku s chatou, v níž je spousta nepotřebných věcí. Někdy jsou situace smutnější, například je potřeba vyklidit nemovitost, která vyhořela nebo byla vytopena. Co si v takovém případě počít?

Vyklízení nemovitostí je nepříjemná, pracná a zdlouhavá záležitost, která s sebou nese zejména dva hlavní problémy:

U spousty věcí si nejste jistí, co s nimi. Do kontejneru nepatří, měli byste je odvézt na sběrný dvůr nebo jak je vytřídit či správně zlikvidovat?

Měli byste některé věci vyhodit, nebo si je nechat? Obzvlášť ve chvíli, kdy vyklízíte dům po rodičích či prarodičích, můžete narazit na věci, ke kterým máte citový vztah. Ve finále si je necháte, i když už pravděpodobně nebudou mít žádný užitek.

Už jen z těchto důvodu se vyplatí pozvat si specialisty na vyklizení nemovitosti Praha nebo v jiném městě.

Odborníci se nezaleknou ničeho

Nábytek plný třísek, ostré střepy, tuna suti, volně ložený eternit, švábi, zkažené potraviny, fekálie. Tohle jsou ty největší „chuťovky“, jichž se odborníci nezaleknou. Na všechno tohle mají vybavení, zkrátka vyklidí, co je potřeba.

O vše se postarají samostatně. Ať už potřebujete vyklidit dům, chalupu, půdu, sklep, sklad či kancelář, nic není problém. Přijedou, vyklidí, odpad za vás odvezou. Ví, kam patří staré spotřebiče, kde přijímají starý nábytek nebo jak si poradit se sutí. Vy se mezitím můžete věnovat své rodině, koníčkům nebo práci.

Nechte si vyklidit i vaši nemovitost

Obraťte se na společnost Chci vyklidit a domluvte se na konkrétním termínu. Platí se buď dle kusu nábytku nebo dle skutečného naložení. První účtování se používá při stěhování nábytku, druhé obvykle u jakéhokoliv jiného vyklízení. Speciální ceník je připraven pro dezinfekci a vyklízení po úmrtí. I s takovou nepříjemnou situací se odborníci popasují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *