Neztrácejte čas v obchodě, nechte si potraviny dovézt

Rozvoz a online nákup potravin dnes už nepředstavuje výsadu bohatších, kteří si k běžnému nákupu zaplatí právě dovoz. Ceny se snížily, a to i proto, že je větší konkurence. Navíc, pokud potraviny rozváží sám obchodní řetězec, je to levnější, jelikož on pracuje s vlastními sklady, pracovníky, výdělek mu jde přímo z dovezeného zboží, které potřebuje prodat primárně. Službu rozvozu potravin nově nabízí i Albert.

Albert – rozvoz a online nákup potravin

Albert v květnu rozjel rozvoz svého zboží. Můžete skrz webové stránky nebo mobilní aplikaci objednat v podstatě vše, co najdete v supermarketech a hypermarketech Albert. Sekce jsou přehledně členěné, takže nestrávíte příliš času s výběrem.

Albert letáky – výhodné nákupy

Vodítkem pro nákup vám bude tištěné nebo online Albert aktuální letáky. Zde najdete tipy na nový sortiment, ale hlavně zajímavé slevy, kdy na zboží v akci ušetříte třeba i 70 % z ceny. Přehledně se tak podíváte, co potřebujete a co Albert nabízí.

Tip pro čtenáře: Kde hledat inspiraci? Albert magazín a jeho skvělý obsah je tu pro vás.

Albert magazín plný inspirace

Nevíte, co budete vařit? Pak je tu Albert magazín. Časopis, který se kvalitou může rovnat klasickým food časopisům. Najdete zde krásné fotky, profesionální recepty a rady expertů ohledně gastronomie. Je zde tak mnoho inspirace nejen, co se týká přípravy jídla, ale najdete zde spoustu zajímavostí ze světa kulinářství.

Kde najít Albert recepty?

Jestli zrovna nemáte po ruce magazín, potřebujete vědět, jak zpracovat cuketu, kterou jste dostali na chatě od sousedky, nebo vás nenapadá, co v neděli uvařit, stačí kliknout na Albert recepty, kvalita, přehlednost, počet, kde je archiv všech receptů z Albert magazínu. Jak vidíte, trávit čas v obchodech už nemusíte. Vše je k dispozici online, potraviny vám přivezou a vy budete mít z jídla radost, až budete zkoušet nové recepty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *