Plot jako součást domu

Nezáleží na tom, zda váš dům stojí na venkově, nebo ve městě, vždy je lepší ho oplotit. Je to otázka nejen estetiky, ale především bezpečí. Jak ale vybrat ten pravý? Na trhu je k dispozici nepřeberné množství různých typů oplocení a je těžké se mezi nimi orientovat. Při výběru vám pomůže, když si ujasníte, co od plotu vlastně očekáváte. Pravděpodobně vás bude zajímat materiál plotu, dále tvar a výška, konstrukce, barva a v neposlední řadě také cena. Kulkabex, s.r.o. nabízí řešení oplocení v podobě univerzálního betonového plotu.

Svěřte ho profesionálům

Zkušení odborníci se problematice plotů věnují již řadu let, ploty prodávají, ale i montují, takže vám poradí i z čistě praktického hlediska. Odborně vám namontují plot, kam bude třeba. S jejich zkušenostmi je neodradí složitější terén, horší přístup ani svažitý pozemek. Se vším si poradí. Firma Kulkabex, s.r.o. se postará o kompletní realizaci betonového oplocení. Má k dispozici vzorkovou prodejnu, kde si můžete betonové ploty prohlédnout osobně.

Pro ty, kteří to mají do Čáslavi daleko, nebo dávají přednost on-line komunikaci, je připraven speciální konfigurátor. Ten nabízí zájemcům vizualizaci betonového oplocení. Zadáte vstupní data, tedy parametry oplocení podle vašich přání a aplikace vám vytvoří náhled oplocení kolem vzorového domu. Díky tomu získáte mnohem reálnější představu o vzhledu výsledného plotu, můžete vyzkoušet různé varianty a porovnat je mezi sebou, abyste si mohli být jisti, že je pro vás vaše vybraná kombinace skutečně tou nejvhodnější. Betonové ploty se vyrábí v různých provedeních, záleží pouze na vás, zda si vyberete jednostrannou, nebo oboustrannou variantu a který dekor je vám nejbližší. Jste spíš na štípaný kámen, nebo vás více zaujaly ostré cihličky? Oslovuje vás více rovné zakončení plotu, do oblouku či vás láká netradiční kombinace se dřevem? Sestavte si váš plot přesně podle vašich požadavků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *