Světelná reklama: jak propagovat svou komerční stavbu

Světelnou reklamu dnes můžete pozorovat před supermarkety, hypermarkety, obchodními centry i malými obchůdky a kavárnami ve městech. Světelná reklama je jedním z nejefektivnějších nástrojů propagace vašeho obchodu či jiné stavby pro komerční využití. Díky výraznému provedení ji nikdo nepřehlédne. Působí tak na širokou veřejnost, je trvalá a spolehlivá.

Provedení světelné reklamy

Světelná reklama se dnes řadí mezi zcela běžné prostředky propagace. Svou firmu či podnikání můžete jejím prostřednictvím propagovat 24 hodin denně, a to jen s minimálními náklady. Nikdo vás zaručeně nepřehlédne a opravdu není vůbec obtížné vyprat optimální variantu pro vaše potřeby.

Jaké druhy světelné reklamy lze na našem trhu poptat

Možnosti jsou doopravdy pestré a záleží jen na vás, jakému provedení dáte přednost. Může jít o téměř nenápadné a nevtíravé kousky, ale i o skutečné řevnivě blikající „bomby.“ V zásadě se světelné reklamy dělí do čtyř skupin:

  • led obrazovky,
  • světelné panely či písmena,
  • světelné totemy,
  • světelné rámy
  • a LED panely.

Led obrazovky patří k nejznámějším

Jejich prostřednictvím totiž můžete svému okolí sdělit celou řadu informací. Navíc je lze také obohatit o interaktivní prvky, jež zákazníky pobídnou k další interakcí s vašimi produkty, službami či jen s firemní filosofií. To vše vám však může být prospěšné – i kdyby jen jako další stupeň reklamní aktivity.

Světelné panely či písmena jako absolutní klasika

Tuto technologii asi není nutné příliš představovat. Chcete, aby název vašeho podniku zářil do dálky? Potřebujete zvýšit povědomí o své značce nebo cílíte na čistě noční zákazníky? S tím vším vám světelné nápisy (nebo jen jednotlivá písmena) skvěle pomohou.

Světelné totemy známe zejména z benzinových stanic

Ano, jde o ty velké pylony, na nichž se obvykle zobrazují ceny pohonných hmot. Ale nemusí jít o jejich jediné využití. To ani zdaleka ne. Je jen na vás, jaký tvar nebo průřez zvolíte. Efekt blacklight banneru je vždy nesporný. Umí na sebe zkrátka upoutat pozornost, a to za všech okolností.

LED panely potěší všechny náročné zadavatele

Hledáte reklamu, která by vaše hosty neodradila příliš ostrým světlem? Takovou, která umí měnit barvy, a kterou si můžete dokonce bez potíží barevně naprogramovat? Vsaďte na moderní LED panely, které tohle všechno zvládnou bez ztráty kytičky.

Světelné rámy jsou na reklamním poli žhavou novinkou

Potřebujete představit své produkty do opravdu nejmenších detailů? Rádi byste měnili grafiku své reklamy třeba podle nálady nebo okolních podmínek? A líbilo by se vám opravdu kvalitní prosvícení i u grafiky náročnějších motivů? Tak s tím vším vám bez potíží pomohou právě světelné rámy. A i když patří mezi dražší položky, jejich pořízení se určitě vyplatí.

Freelancer Idea Market Analyze  - geralt / Pixabay
geralt / Pixabay

Jeden myslel na “Světelná reklama: jak propagovat svou komerční stavbu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *