V Malešicích si užijete rodinný klid a odpočinek po pracovním nasazení

Když se zeptáte absolventů, kde by jednou chtěli žít a pracovat, určitě vám ve většině případů odpoví, že je jejich cílem naše hlavní město. A není divu, protože kariéra a založení rodiny jsou pro každého prioritou. Místo, kde se dá výborně začít, je právě v Praze.

Jednoduše, v metropoli najdete mnohem lepší občanskou vybavenost, než jakou nabízejí průměrná okresní centra. A nezapomeňte, investice do nemovitostí je vždy během na dlouhou trať. Proč by nemohl jednou byt sloužit i vašim dětem? Bydlení je a bude nákladnou položkou, tento trend se zaručeně nezmění z generace na generaci.

Praha je velkoměstem západoevropského střihu

Nechybí mu nic z toho, co mají západní velkoměsta. Může se směle rovnat milionovým centrům Evropy. Židovské pece či Malešický les umožní oddech po namáhavém dnu v zaměstnání, zelená místa přijdou vhod i mladým rodinám. Chcete kulturu a zábavu? Samozřejmě, v okolí jsou příležitosti pro večerní posezení, sport nebo další aktivity, nudit se rozhodně nebudete.

V Malešicích si užijete rodinný klid a odpočinek po pracovním nasazení
V Malešicích si užijete rodinný klid a odpočinek po pracovním nasazení

Nový byt v Malešicích je tedy investicí, která se v budoucnu zaručeně zhodnotí. V blízkém okolí jsou školky a školy, ale také markety a další prodejny. Jinak řečeno, občanská vybavenost je v této pražské čtvrti na vynikající úrovni a za povinnostmi či zábavou vlastně nikam cestovat nemusíte. Všechno totiž přijde za vámi! Zbývají už jen poslední možnosti výběru, čas k rozhodnutí je právě nyní!

Rodinný život, který vás bude bavit

Pokud se rozhlédnete po Malešicích, zjistíte, že nabízí zázemí i pro naše nejmenší. Dětská hřiště jsou toho důkazem, jde tedy o velmi zajímavou lokalitu pro mladé rodiny. V okolí je například botanická zahrada a nabízí se i další místa, kde vládne klid. Cesta za vlastním bydlením je otevřená. A můžete ji nastoupit nezávisle na tom, jaký ekonomický cyklus právě probíhá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *