Elegance spojená s kvalitou – Poznejte opravdu kvalitní pergoly

Takové, jaké jsou pergoly značky Corradi, nejsou žádné jiné. Na první pohled je pozná i laik, jež hledá možnost, jak zastínit svoji terasu. Design těchto stínicích prvků je tak specifický, že nebudete s určením výrobce váhat. Jedná se o pravé spojení italské elegance, povinnou kvalitou a prvkem, jež zvláštní váš dvorek, terasu či větší balkon.

Italský výrobce pergol, značka Corradi, se nesoustředí pouze na prvek stínicí, ale také jako designový. V tomto se liší od řady jiných, běžných výrobců samotné stinné techniky. V Itálii, kde jsou pergoly jako doma a zejména pak na slunném jihu neexistuje pomalu ani dům, aby pergolu neměl, je důležité nejen dobře zastínit, ale aby z praktického hlediska byla pergola dobře ovladatelná, měla letitou záruku a taktéž vypadala dobře a tvořila spíše prvek pro oko, líbila se, než naopak hyzdila své okolí. Corradi nabízí takové pergoly, jež doplní jak starší, tradiční stavby, nebo naopak nové, moderní budovy a vytvoří k nim velice zajímavý a poutavý designový prvek.

Výhody pergol značky Corradi

Jsou jedinečné. Žádné jiné, jako Corradi nejsou. Nejen vzhledem, ale celkově vším. Co se moderního designu týče, nedá se přímo adekvátně popsat, protože italští designéři značky Corradi sledují aktuální módní trendy a komponují nové, moderní prvky do nejnovějších modelů. Díky tomu dostanete to, co zrovna „hýbe“ světem, a z čeho si konkurenční výrobci berou tak nějak inspiraci. Velkou výhodou je tak fascinující a rozhodně bezkonkurenční vzhled pergol, přizpůsobený aktuálním trendům.

Další ohromnou výhodou, co ocení lidé, jež si pergolu značky Corradi koupí je dlouholetá záruka na samotný sytém ovládání. Konstrukce je tak dostatečně pevná, že výrobce zaručuje stabilitu a pevnost i v případě různých výkyvů počasí.

Komfort u značky Corradi je hlavním a základním prvkem celé výroby

Zde se cílí na to, aby uživatel všech možných systémů nebyl zatížen složitým ovládáním a byl omezen výkon majitele, jenž si pergolu značky Corradi nechal namontovat. Dálkové ovládání je spolehlivé, jednoduché a vybaveno elektronickými čidly, takže zaručené.

Bez údržby

Moderně žijící lidé nemají a nechtějí mnoho času trávit rozsáhlý úklidem. Raději si na běžné činnosti objednají speciální úklidovou firmu, takže upřednostní stínicí prvek, který je nenutí o pergolu pečovat. To si uvědomuje i značka Corradi a cílí právě na to, aby její pergoly byly zcela bez nutností povinné údržby. Pergoly Corradi jsou konstruované tak, aby potřebovaly údržbu co nejmenší, pokud už nějakou. Navíc je možné tyto pergoly vybavit i okapovým systémem, takže v případě deště slouží zastíněná pergola jako zastřešovací prvek.

Italské pergoly značky Corradi mají široké spektrum využití. Určeny jsou jak pro běžné domy, byty s terasou, ale i pro podniky, restaurace, bary či cukrárny a kavárny. Zkrátka pro soukromé účely, tak širokou veřejnost.

K čemu jsou vůbec pergoly vhodné

Jako stínicí prvek jsou nezbytné v přímořských oblastech, ale v posledních letech se významně nabídka po pergolách i u nás zvýšila. Důvodem je nejen samotný stínicí prvek, ale i ten designový. Když je pergola kvalitně řešena a na její výrobě se podílel člověk zkušený, doladí celkový perfektní vzhled vašeho domu a okolí. Lidé v poslední době tráví více volného času na zahradě, terase, ale ne vždy je přímé slunce žádané. Často také třeba grilují s přáteli, ale slibný večer může překazit náhlý déšť.

Přítomnost pergoly však tento okamžik zkazit nemusí a v případě horkého letního dne může náhlá průtrž mračen spolu s nějakou tou kapkou deště být naopak příjemným pročistěním dusného vzduchu a v zábavě se tak pokračovat může bez omezení.

Garden Park Nature Flowers Flora  - dbossarte / Pixabay
dbossarte / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *